Team

Benji

Schoolhond
dinsdag, donderdag en vrijdag

Alycia Mieloo

Leerkracht groep 1-2A
maandag t/m vrijdag

Marcelle Chin-A-Fat

Leerkracht groep 1-2B
maandag, dinsdag, woensdag om de week, donderdag en vrijdag

Hanna van Dam

Leerkracht groep 1-2C
maandag t/m vrijdag

Karin Roijen

Leerkracht groep 1-2D
maandag t/m vrijdag

Angela Bussemaker

Leerkracht groep 1-2E
maandag en dinsdag

Debby Middelburg

Leerkracht groep 1-2E
woensdag, donderdag en vrijdag

Kendra Verspoor

Leerkracht groep 1-2F
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Pauline Latenstein

Leerkracht groep 1-2F
donderdag en vrijdag

Lia Veldmans

Leerkracht groep 1-2G
maandag, dinsdag en woensdag om de 14 dagen

Daniëlle Steyn

Leerkracht groep 1-2G
woensdag om de 14 dagen, donderdag en vrijdag

Stephanie van Veen

Leerkracht groep 1-2H
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Karin Ouwerkerk

Leerkracht 1-2H en 1-2i
woensdag 1-2i; donderdag 1-2H

Simone Rotteveel

Leerkracht groep 1-2i
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Marianne Baptiste

Leerkracht groep 3A
maandag, donderdag en vrijdag

Marleen van Weers

Leerkracht groep 3A en 3C
dinsdag en woensdag 3A; maandag 3C

Nazia Ramdjan

Leerkracht groep 3B
maandag t/m vrijdag

Loesje van der Geer

Leerkracht groep 3C
dinsdag t/m vrijdag

Petra van Gladbach

Leerkracht groep 3D
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Jamie Bulder

Leerkracht groep 4A
dinsdag, woensdag en vrijdag

Manon Mulder

Leerkracht groep 4A
maandag en donderdag

Melina Athanassiadis

Leerkracht groep 4B
maandag t/m vrijdag

Mèlanie Arkesteijn

Leerkracht groep 4C
maandag, dinsdag en donderdag

Angela Babulall

Leerkracht groep 4C
woensdag en vrijdag

Dion van Velzen

Leerkracht 4D
maandag t/m vrijdag

Anjali Badloe

Leerkracht groep 5A
dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Lizette Dijkstra

Leerkracht groep 5B
maandag t/m vrijdag

Charina Dieleman

Leerkracht groep 5C
maandag t/m vrijdag

Anja Orelio

Leerkracht groep 5D
Maandag t/m woensdag

Karin van Duivenbode

Leerkracht groep 3D, 5A en 5D
dinsdag 3D; maandag 5A, donderdag en vrijdag 5D

Anne Kramer

Leerkracht groep 5E
dinsdag, woensdag en vrijdag

Leonie van den Hoven

Leerkracht groep 5E
maandag, donderdag en vrijdag

Jacqueline Bergen Henegouwen

Leerkracht groep 6A
dinsdag t/m vrijdag

Monique Legdeur

Leerkracht groep 6A
maandag, dinsdag en donderdag

Noah Wanders

Leerkracht groep 6B
maandag t/m vrijdag 

Marloes Zuijderwijk

Leerkracht groep 6C
maandag t/m vrijdag

Anja van der Maaten

Leerkracht groep 6D
maandag en dinsdag

Jessica Bouman

Leerkracht groep 6D
woensdag, donderdag en vrijdag 

Natasja Berkhout

Leerkracht groep 7A
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Claire van der Poel

Leerkracht groep 7B
maandag t/m vrijdag

Victor Bakker

Leerkracht groep 7C, Talentlab en Spaans
maandag, dinsdag en woensdag 7C; donderdag Talentlab; vrijdag Spaans

Claudia Heemskerk

Leerkracht groep 7A en 7C
woensdag 7A; donderdag en vrijdag 7C

Niels van der Ven

Leerkracht groep 7D
maandag t/m vrijdag

Andrea Kroon

Leerkracht groep 8A
dinsdag t/m vrijdag

Eline Valstar

Leerkracht groep 8A
maandag

Jim Broch

Leerkracht groep 8B
maandag t/m vrijdag

Mirjam Hendriks

Leerkracht groep 8C
maandag t/m woensdag

Sophie Arkesteijn

Leerkracht groep 8C
donderdag en vrijdag

Diane Verroen

Leerkracht groep 8D
maandag, dinsdag en woensdag

Maaike Slijp

Leerkracht groep 8D
donderdag en vrijdag

Michael Wolters

Leerkracht groep 8E
maandag t/m vrijdag

Ayse Aydin

Leerkracht groep 8E
maandag en dinsdag

Manon Toxopeus

Leerjaarondersteuner groep 3
maandag, dinsdag en donderdag

Renee Roestenburg

Leerjaarondersteuner groep 4
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Kim Eversteijn

Leerjaarondersteuner groep 5
maandag, dinsdag en vrijdag 

Daphne Voskamp

Leerjaarondersteuner groep 6
woensdag t/m vrijdag

Janneke Sminia

Leerjaarondersteuner groep 7 en 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Annelien Bekker

Leerkracht
verlof

Sarah van Breukelen

Leerjaarondersteuner
verlof

Esther van Helden

Leerkracht gym
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Erwin van Egmond

Leerkracht gym
maandag t/m donderdag

Freek Eerens

Leerkracht gym
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 

Patrick Bruijstens

Leerkracht handvaardigheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Mariska Roche

Interne begeleider groep 1 t/m 3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Hilde van den Ende

Interne begeleider groep 4 t/m 6
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Corrie Kobbi

Interne begeleider groep 7 en 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Nikki van der Hak

Schoolmaatschappelijk Werker
dinsdag, woensdag en donderdag
n.vanderhak@smw-basisschool.nl  

Carin Bongaerts

Onderwijsadviseur SPPOH

José Voorham

Coaching/begeleiding
vrijdag

Martijn van Bronkhorst

Conciërge
maandag t/m vrijdag

Juliën van der Valk

Conciërge
maandag t/m vrijdag

Leo van Rutten

Gebouwbeheer
woensdag

Meltem Arpacay

Administratie
maandag t/m donderdag

Jessica Hilgersom

Administratie
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Gwen Bunschoten

ICT
maandag t/m vrijdag

Laith Asaad

ICT
maandag, donderdag en vrijdag

Marjolijn Krikke

Adjunct-directeur groep 1 t/m 3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Florentine Dijksma

Adjunct-directeur groep 4 t/m 8
maandag t/m vrijdag 

Coralie van der Sijs

Directeur
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Josette Scholtes

Directeur
dinsdag, donderdag en vrijdag