Team

Stephanie Buchholz

Leerkracht groep 1-2A
maandag t/m vrijdag
sbuchholz@fontein.nl    

Marcelle Chin-A-Fat

Leerkracht groep 1-2B
maandag en dinsdag
mchin-a-fat@fontein.nl    

Cindy Pinna

Leerkracht groep 1-2B
woensdag t/m vrijdag

 

 
cpinna@fontein.nl    

Lizette Dijkstra

Leerkracht groep 1-2C
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
ldijkstra@fontein.nl    

Patricia van der Spek

Leerkracht groep 1-2D
dinsdag, donderdag en vrijdag
pvdspek@fontein.nl    

Jeannette Schuitemaker

Leerkracht 1-2D
maandag en woensdag
jschuitemaker@fontein.nl    

Angela Bussemaker

Leerkracht groep 1-2E
maandag en dinsdag
abussemaker@fontein.nl    

Debby Middelburg

Leerkracht groep 1-2E
woensdag, donderdag en vrijdag
dmiddelburg@fontein.nl    

Annelien Bekker

Leerkracht groep 1-2F
maandag, dinsdag en woensdag
abekker@fontein.nl    

Pauline Latenstein

Leerkracht groep 1-2F
donderdag en vrijdag
platenstein@fontein.nl    

Lia Veldmans

Leerkracht groep 1-2G
maandag, dinsdag en woensdag om de 14 dagen
lveldmans@fontein.nl    

Daniëlle Steyn

Leerkracht groep 1-2G
woensdag om de 14 dagen, donderdag en vrijdag
dsteyn@fontein.nl    

Marloes Zuijderwijk

Leerkracht groep 1-2H
maandag t/m vrijdag
mzuijderwijk@fontein.nl    

Alycia Mieloo

Leerkracht 1-2I
maandag t/m vrijdag
amieloo@fontein.nl    

Karin Ouwerkerk

Leerkracht 1-2I
woensdag

Karin Roijen

Leerkracht 1-2J - Instroomgroep
maandag t/m vrijdag

Marleen van Weers

Leerkracht groep 3A
maandag t/m vrijdag

 
mvweers@fontein.nl    

Nazia Ramdjan

Leerkracht groep 3B
maandag t/m vrijdag
nramdjan@fontein.nl    

Loesje van der Geer

Leerkracht groep 3C
maandag t/m donderdag
lvdgeer@fontein.nl    

Angela Babulall

Leerkracht groep 3C en 4E
woensdag 4E; vrijdag 3C
ababulall@fontein.nl    

Manon Mulder

Leerkracht 3E
maandag en donderdag
mmulder@fontein.nl    

Jamie Bulder

Leerkracht groep 3E
dinsdag, woensdag en vrijdag
jbulder@fontein.nl    

Petra van Gladbach

Leerkracht groep 4A en 3D
maandag, dinsdag en woensdag 4E; vrijdag 3D
pvgladbach@fontein.nl    

Karen Sloots

Leerkracht 4A en 5C
woensdag 5C; donderdag en vrijdag 4A
ksloots@fontein.nl    

Anne Kramer

Leerkracht groep 4B
maandag, dinsdag en woensdag
akramer@fontein.nl    

Ruth Udofia

Leerkracht groep 4C
woensdag, donderdag en vrijdag
rudofia@fontein.nl    

Karin van Duivenbode

Leerkracht groep 4B en 4C
maandag en dinsdag 4C; donderdag en vrijdag 4B
kvduivenbode@fontein.nl    

Patricia de Reuver

Leerkracht groep 4D
maandag en dinsdag
pdreuver@fontein.nl    

Sharon de Hingh

Leerkracht groep 4D
woensdag, donderdag en vrijdag
sdhingh@fontein.nl    

Mèlanie Arkesteijn

Leerkracht groep 4E
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
markesteijn@fontein.nl    

Jim Broch

Leerkracht groep 5A
maandag en dinsdag
jbroch@fontein.nl    

Claudia Heemskerk

Leerkracht groep 5A
woensdag, donderdag en vrijdag
cheemskerk@fontein.nl    

Max van Delft

Leerkracht groep 5B
maandag t/m vrijdag
mvdelft@fontein.nl    

Natasja Berkhout

Leerkracht groep 5C
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
nberkhout@fontein.nl    

Jessica Bouman

Leerkracht groep 5D
maandag, dinsdag en woensdag
jbouman@fontein.nl    

Anja van der Maaten

Leerkracht groep 5D
donderdag en vrijdag; woensdag plusklas
avdmaaten@fontein.nl    

Danny Peters

Leerkracht groep 5E
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
dpeters@fontein.nl    

Wim de Regt

Leerkracht groep 5E, 6C en 7E
maandag 7E, dinsdag 6C, woensdag 5E en donderdag plusklas
wdregt@fontein.nl    

Lizelotte Kalma

Leerkracht groep 6A
maandag t/m donderdag
lkalma@fontein.nl    

Carine Smits

Leerkracht 6A
vrijdag
csmits@fontein.nl    

Jokus Stapersma

Leerkracht groep 6B
maandag t/m vrijdag
jstapersma@fontein.nl    

Ebru Arpacay

Leerkracht groep 6C
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
earpacay@fontein.nl    

Krista van der Heijden

Leerkracht groep 6D en 8D
maandag, dinsdag, woensdag 6D; donderdag en vrijdag 8D
kvdheijden@fontein.nl    

Michael Pauli

Leerkracht 6D
donderdag en vrijdag

Yaela Delgado

Leerkracht groep 6E
maandag, dinsdag en woensdag
ydelgado@fontein.nl    

Jacqueline Bergen Henegouwen

Leerkracht groep 6E en 7B
dinsdag en woensdag 7B; donderdag en vrijdag 6E
jbergenhenegouwen@fontein.nl    

Anoushka van Zijl

Leerkracht groep 7A
maandag, dinsdag, woensdag om de 14 dagen, donderdag en vrijdag.
avzijl@fontein.nl    

Linda van der Molen

Leerkracht 7B
maandag, donderdag en vrijdag
lvdmolen@fontein.nl    

Niels van der Ven

Leerkracht groep 7C
maandag t/m vrijdag
nvdven@fontein.nl    

Mirjam Hendriks

Leerkracht groep 7D en 7A
maandag, dinsdag7D; woensdag om de 14 dagen 7A
mkruse@fontein.nl    

Natasja de Vrind

Leerkracht groep 7D
woensdag, donderdag en vrijdag 7D
ndvrind@fontein.nl    

Andrea Kroon

Leerkracht groep 7E
dinsdag t/m vrijdag
akroon@fontein.nl    

Michelle Saaltink

Leerkracht groep 8A
maandag t/m vrijdag
msaaltink@fontein.nl    

Carola Schmit

Leerkracht groep 8B
maandag t/m vrijdag
cschmit@fontein.nl    

Krijn de Winter

Leerkracht groep 8C
maandag t/m vrijdag
kdwinter@fontein.nl    

Diane Verroen

Leerkracht groep 8D
maandag, dinsdag en woensdag
dverroen@fontein.nl    

Alesha Falhaber

Leerkracht groep 8E en 6A
maandag, dinsdag en woensdag
afalhaber@fontein.nl    

Manish Rambaruthsing

Leerkracht groep 8E
donderdag en vrijdag
mrambaruthsing@fontein.nl    

Carola Steenbakkers

Leerkracht
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
csteenbakkers@fontein.nl    

Martine Koppert

Leerkracht
maandag
mkoppert@fontein.nl    

Simone Rotteveel

Leerkracht
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
srotteveel@fontein.nl    

Sophie Arkesteijn

Leerkracht
verlof
sarkesteijn@fontein.nl    

Esther van Helden

Leerkracht
verlof
evhelden@fontein.nl    

Aysel Gür

Leerkracht
verlof
agur@fontein.nl    

Willeke Smits

Onderwijsassistent
maandag en dinsdag
wsmits@fontein.nl    

Tobias Kuyper

Leerkracht gym
dinsdag t/m vrijdag
tkuyper@fontein.nl    

Erwin van Egmond

Leerkracht gym
maandag en woensdag
evegmond@fontein.nl    

Stijn van der Eijk

Leerkracht gym
maandag, dinsdag en vrijdag
svdeijk@fontein.nl    

Patrick Bruijstens

Leerkracht handvaardigheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
pbruijstens@fontein.nl    

Niek Hoevenaars

Leerkracht muziek
dinsdag en donderdag
niekhoevenaars@outlook.com    

Victor Bakker

Leerkracht Spaans
vrijdag
vbakker@fontein.nl    

Mariska Roche

Interne begeleider groep 1 t/m 3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mroche@fontein.nl    

Lianna Heuvelmans

Interne begeleider groep 4 en 5
maandag t/m vrijdag
lhuizinga@fontein.nl    

Corrie Kobbi

Interne begeleider groep 6 t/m 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
ckobbi@fontein.nl    

Eveline Flink

Schoolmaatschappelijk werk
e.flink@smw-basisschool.nl    

José Voorham

Coaching/begeleiding
maandag en vrijdag
jvoorham@lucasonderwijs.nl    

Martijn van Bronkhorst

Conciërge
maandag t/m vrijdag
mvbronkhorst@fontein.nl    

Meltem Arpacay

Administratie
marpacay@fontein.nl    

Sonja Köçer

Administratie
maandag, woensdag, vrijdag
skocer@fontein.nl    

Yvonne ten Dijke

Administratie
dinsdag, donderdag en vrijdag
ytdijke@fontein.nl    

Leo van Rutten

ICT en beheer gebouw
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
lvrutten@fontein.nl    

Karin Strelitski

Adjunct directeur 1-2-3
verlof
kstrelitski@fontein.nl    

Coralie van der Sijs

Adjunct directeur 4-5-6
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
cvdsijs@fontein.nl    

Josette Scholtes

Adjunct 7-8
dinsdag, donderdag en vrijdag
jscholtes@fontein.nl    

Frank Krisman

Directeur
maandag t/m vrijdag
fkrisman@fontein.nl    |    070-3965050