Team

Benji

Schoolhond
dinsdag, donderdag en vrijdag

Alycia Mieloo

Leerkracht groep 1-2A
maandag t/m vrijdag
amieloo@fontein.nl  

Marcelle Chin-A-Fat

Leerkracht groep 1-2B
maandag, dinsdag, woensdag om de week, donderdag en vrijdag
mchin-a-fat@fontein.nl  

Pinka Kuijpers

Leerkracht groep 1-2C
dinsdag, woensdag en donderdag
pkuijpers@fontein.nl  

Jeannette Schuitemaker

Leerkracht groep 1-2 C
Maandag en vrijdag
jschuitemaker@fontein.nl  

Karin Roijen

Leerkracht groep 1-2D
maandag t/m vrijdag
kroijen@fontein.nl  

Angela Bussemaker

Leerkracht groep 1-2E
maandag en dinsdag
abussemaker@fontein.nl  

Debby Middelburg

Leerkracht groep 1-2E
woensdag, donderdag en vrijdag
dmiddelburg@fontein.nl  

Kendra Verspoor

Leerkracht groep 1-2F
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Pauline Latenstein

Leerkracht groep 1-2F
donderdag en vrijdag
platenstein@fontein.nl  

Lia Veldmans

Leerkracht groep 1-2G
maandag, dinsdag en woensdag om de 14 dagen
lveldmans@fontein.nl  

Daniëlle Steyn

Leerkracht groep 1-2G
woensdag om de 14 dagen, donderdag en vrijdag
dsteyn@fontein.nl  

Stephanie van Veen

Leerkracht groep 1-2H
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
svveen@fontein.nl  

Simone Rotteveel

Leerkracht groep 1-2i
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
srotteveel@fontein.nl  

Karin Ouwerkerk

Leerkracht 1-2i
woensdag
kouwerkerk@fontein.nl  

Marianne Baptiste

Leerkracht groep 3A
maandag, donderdag en vrijdag
mbaptiste@fontein.nl  

Marleen van Weers

Leerkracht groep 3A en 3C
dinsdag en woensdag 3A; maandag 3C
mvweers@fontein.nl  

Nazia Ramdjan

Leerkracht groep 3B
maandag t/m vrijdag
nramdjan@fontein.nl  

Loesje van der Geer

Leerkracht groep 3C
dinsdag t/m vrijdag
lvdgeer@fontein.nl  

Petra van Gladbach

Leerkracht groep 3D
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
pvgladbach@fontein.nl  

Jamie Bulder

Leerkracht groep 4A
dinsdag, woensdag en vrijdag
jbulder@fontein.nl  

Manon Mulder

Leerkracht groep 4A
maandag en donderdag
mmulder@fontein.nl  

Melina Athanassiadis

Leerkracht groep 4B
maandag t/m vrijdag
mathanassiadis@fontein.nl  

Mèlanie Arkesteijn

Leerkracht groep 4C
maandag, dinsdag en donderdag
markesteijn@fontein.nl  

Angela Babulall

Leerkracht groep 4C
woensdag en vrijdag
ababulall@fontein.nl  

Dion van Velzen

Leerkracht 4D
maandag t/m vrijdag

Anjali Badloe

Leerkracht groep 5A
dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
abadloe@fontein.nl  

Lizette Dijkstra

Leerkracht groep 5B
maandag t/m vrijdag
ldijkstra@fontein.nl  

Charina Dieleman

Leerkracht groep 5C
maandag t/m vrijdag
cdieleman@fontein.nl  

Anja Orelio

Leerkracht groep 5D
Maandag t/m woensdag
aorelio@fontein.nl  

Karin van Duivenbode

Leerkracht groep 3D, 5A en 5D
dinsdag 3D; maandag 5A, donderdag en vrijdag 5D
kvduivenbode@fontein.nl  

Anne Kramer

Leerkracht groep 5E
dinsdag, woensdag en vrijdag
akramer@fontein.nl  

Wim de Regt

Leerkracht groep 5E en 6B
maandag en donderdag 5E; woensdag 6B
wdregt@fontein.nl  

Jacqueline Bergen Henegouwen

Leerkracht groep 6A
dinsdag t/m vrijdag
jbergenhenegouwen@fontein.nl  

Monique Legdeur

Leerkracht groep 6A
maandag, dinsdag en donderdag
mlegdeur@fontein.nl  

Noah Wanders

Leerkracht groep 6B
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
nwanders@fontein.nl  

Marloes Zuijderwijk

Leerkracht groep 6C
maandag t/m vrijdag
mzuijderwijk@fontein.nl  

Anja van der Maaten

Leerkracht groep 6D
maandag en dinsdag
avdmaaten@fontein.nl  

Jessica Bouman

Leerkracht groep 6D
woensdag, donderdag en vrijdag 
jbouman@fontein.nl  

Natasja Berkhout

Leerkracht groep 7A
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
nberkhout@fontein.nl  

Claire van der Poel

Leerkracht groep 7B
maandag t/m vrijdag
cvdpoel@fontein.nl  

Victor Bakker

Leerkracht groep 7C, Talentlab en Spaans
maandag, dinsdag en woensdag 7C; donderdag Talentlab; vrijdag Spaans
vbakker@fontein.nl  

Claudia Heemskerk

Leerkracht groep 7A en 7C
woensdag 7A; donderdag en vrijdag 7C
cheemskerk@fontein.nl  

Niels van der Ven

Leerkracht groep 7D
maandag t/m vrijdag
nvdven@fontein.nl  

Andrea Kroon

Leerkracht groep 8A
dinsdag t/m vrijdag
akroon@fontein.nl  

Ayse Aydin

Leerkracht groep 8A
maandag en dinsdag

Jim Broch

Leerkracht groep 8B
maandag t/m vrijdag
jbroch@fontein.nl  

Mirjam Hendriks

Leerkracht groep 8C
maandag t/m woensdag
mhendriks@fontein.nl  

Sophie Arkesteijn

Leerkracht groep 8C
donderdag en vrijdag
sarkesteijn@fontein.nl  

Diane Verroen

Leerkracht groep 8D
maandag, dinsdag en woensdag
dverroen@fontein.nl  

Maaike Slijp

Leerkracht groep 8D
donderdag en vrijdag
mslijp@fontein.nl  

Michael Wolters

Leerkracht groep 8E
maandag t/m vrijdag
mwolters@fontein.nl  

Melissa Zeller

Leerjaarondersteuner groep 1-2
maandag t/m woensdag
mzeller@fontein.nl  

Sterre de Ruiter

Leerjaarondersteuner groep 1-2
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
sdruiter@fontein.nl  

Manon Toxopeus

Leerjaarondersteuner groep 3
maandag, dinsdag en donderdag
mtoxopeus@fontein.nl  

Renee Roestenburg

Leerjaarondersteuner groep 4
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
rroestenburg@fontein.nl  

Kim Eversteijn

Leerjaarondersteuner groep 5
maandag, dinsdag en vrijdag 
keversteijn@fontein.nl  

Daphne Voskamp

Leerjaarondersteuner groep 6
woensdag t/m vrijdag
dvoskamp@fontein.nl  

Janneke Sminia

Leerjaarondersteuner groep 7 en 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
jsminia@fontein.nl  

Eline Valstar

Leerkracht
verlof 
evalstar@fontein.nl  

Annelien Bekker

Leerkracht
verlof
abekker@fontein.nl  

Leonie van den Hoven

Leerkracht
verlof
lvdhoven@fontein.nl  

Sarah van Breukelen

Leerjaarondersteuner
verlof
svbreukelen@fontein.nl  

Esther van Helden

Leerkracht gym
maandag en dinsdag
evhelden@fontein.nl  

Erwin van Egmond

Leerkracht gym
maandag t/m donderdag
evegmond@fontein.nl  

Freek Eerens

Leerkracht gym
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 
feerens@fontein.nl  

Patrick Bruijstens

Leerkracht handvaardigheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
pbruijstens@fontein.nl  

Mariska Roche

Interne begeleider groep 1 t/m 3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mroche@fontein.nl  

Hilde van den Ende

Interne begeleider groep 4 t/m 6
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
hvdende@fontein.nl  

Corrie Kobbi

Interne begeleider groep 7 en 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
ckobbi@fontein.nl  

Nikki van der Hak

Schoolmaatschappelijk Werker
maandag t/m woensdag
n.vanderhak@smw-basisschool.nl  

José Voorham

Coaching/begeleiding
vrijdag
jvoorham@lucasonderwijs.nl  

Martijn van Bronkhorst

Conciërge
maandag t/m vrijdag
mvbronkhorst@fontein.nl  

Juliën van der Valk

Conciërge
maandag t/m vrijdag
jvdvalk@fontein.nl  

Leo van Rutten

Gebouwbeheer
woensdag
lvrutten@fontein.nl  

Meltem Arpacay

Administratie
maandag t/m donderdag
marpacay@fontein.nl  

Jessica Hilgersom

Administratie
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
jhilgersom@fontein.nl  

Gwen Bunschoten

ICT
maandag t/m vrijdag
gbunschoten@fontein.nl  

Laith Asaad

ICT
maandag, dinsdag en vrijdag

Marjolijn Krikke

Adjunct directeur groep 1-2-3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mkrikke@fontein.nl  

Coralie van der Sijs

Directeur
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
cvdsijs@fontein.nl  

Josette Scholtes

Directeur
dinsdag, donderdag en vrijdag
jscholtes@fontein.nl