Team

Alycia Mieloo

Leerkracht groep 1-2A
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
amieloo@fontein.nl  

Liz Jansen

Leerkracht 1-2A, 1-2B en 3C
woensdag 1-2B; donderdag 1-2A; vrijdag 3C
ljansen@fontein.nl  

Marcelle Chin-A-Fat

Leerkracht groep 1-2B
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mchin-a-fat@fontein.nl  

Aysel Gür

Leerkracht groep 1-2C
dinsdag, woensdag en vrijdag
agur@fontein.nl  

Jeannette Schuitemaker

Leerkracht groep 1-2 C
Maandag en donderdag
jschuitemaker@fontein.nl  

Karin Roijen

Leerkracht groep 1-2D
maandag t/m vrijdag
kroijen@fontein.nl  

Angela Bussemaker

Leerkracht groep 1-2E
maandag en dinsdag
abussemaker@fontein.nl  

Debby Middelburg

Leerkracht groep 1-2E
woensdag, donderdag en vrijdag
dmiddelburg@fontein.nl  

Annelien Bekker

Leerkracht groep 1-2F
maandag, dinsdag en woensdag
abekker@fontein.nl  

Pauline Latenstein

Leerkracht groep 1-2F en 4A
donderdag en vrijdag 1-2F; woensdag 4A
platenstein@fontein.nl  

Lia Veldmans

Leerkracht groep 1-2G
maandag, dinsdag en woensdag om de 14 dagen
lveldmans@fontein.nl  

Daniëlle Steyn

Leerkracht groep 1-2G
woensdag om de 14 dagen, donderdag en vrijdag
dsteyn@fontein.nl  

Marloes Zuijderwijk

Leerkracht groep 1-2H
maandag t/m vrijdag
mzuijderwijk@fontein.nl  

Simone Rotteveel

Leerkracht groep 1-2I
maandag, dinderdag, donderdag en vrijdag
srotteveel@fontein.nl  

Carola Steenbakkers

Leerkracht groep 1-2I
woensdag
csteenbakkers@fontein.nl  

Marleen van Weers

Leerkracht groep 3A
maandag t/m vrijdag

 
mvweers@fontein.nl  

Nazia Ramdjan

Leerkracht groep 3B
maandag t/m vrijdag
nramdjan@fontein.nl  

Loesje van der Geer

Leerkracht groep 3C
maandag t/m donderdag
lvdgeer@fontein.nl  

Petra van Gladbach

Leerkracht groep 3D
maandag t/m vrijdag
pvgladbach@fontein.nl  

Hanna van Dam

Leerkracht groep 3E
maandag t/m vrijdag
hvdam@fontein.nl  

Karin van Duivenbode

Leerkracht groep 4A
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
kvduivenbode@fontein.nl  

Anne Kramer

Leerkracht groep 4B
woensdag, donderdag en vrijdag
akramer@fontein.nl  

Krista van der Heijden

Leerkracht 4B en 7A
maandag en vrijdag
kvdheijden@fontein.nl  

Jamie Bulder

Leerkracht groep 4C
dinsdag, woensdag en vrijdag
jbulder@fontein.nl  

Manon Mulder

Leerkracht groep 4C
maandag en donderdag
mmulder@fontein.nl  

Mèlanie Arkesteijn

Leerkracht groep 4D
maandag, dinsdag en donderdag
markesteijn@fontein.nl  

Angela Babulall

Leerkracht groep 4D
woensdag en vrijdag
ababulall@fontein.nl  

Jim Broch

Leerkracht groep 5A
maandag t/m vrijdag
jbroch@fontein.nl  

Lizette Dijkstra

Leerkracht groep 5B
maandag t/m vrijdag
ldijkstra@fontein.nl  

Leonie van den Hoven

Leerkracht groep 5C
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
lvdhoven@fontein.nl  

Noah Wanders

Leerkracht groep 5C
woensdag
nwanders@fontein.nl  

Anja van der Maaten

Leerkracht groep 5D en plusklas
maandag, dinsdag; woensdag plusklas
avdmaaten@fontein.nl  

Jessica Bouman

Leerkracht groep 5D
woensdag, donderdag en vrijdag 
jbouman@fontein.nl  

Eline Valstar

Leerkracht 6A
maandag t/m vrijdag 
evalstar@fontein.nl  

Yaela Delgado

Leerkracht groep 6B
maandag t/m vrijdag
ydelgado@fontein.nl  

Jacqueline Bergen Henegouwen

Leerkracht groep 6C
dinsdag t/m vrijdag
jbergenhenegouwen@fontein.nl  

Maaike Slijp

Leerkracht groep 6C
maandag
mslijp@fontein.nl  

Lizelotte Kalma

Leerkracht groep 6D
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
lkalma@fontein.nl  

Wim de Regt

Leerkracht groep 6D en plusklas
dinsdag plusklas; en donderdag 6D en vervanging
wdregt@fontein.nl  

Natasja Berkhout

Leerkracht groep 7A
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
nberkhout@fontein.nl  

Andrea Kroon

Leerkracht groep 7B
dinsdag t/m vrijdag
akroon@fontein.nl  

Mirjam Hendriks

Leerkracht groep 7B en 8C
maanadg 7B; dinsdag en woensdag 8C
mhendriks@fontein.nl  

Victor Bakker

Leerkracht groep 7C en Spaans
maandag en dinsdag 7C; vrijdag Spaans
vbakker@fontein.nl  

Claudia Heemskerk

Leerkracht groep 7C
woensdag t/m vrijdag
cheemskerk@fontein.nl  

Claire van der Poel

Leerkracht groep 7D
maandag t/m vrijdag
cvdpoel@fontein.nl  

Niels van der Ven

Leerkracht groep 7E
maandag t/m vrijdag
nvdven@fontein.nl  

Max van Delft

Leerkracht groep 8A
maandag t/m vrijdag
mvdelft@fontein.nl  

Michael Wolters

Leerkracht groep 8B
maandag t/m vrijdag
mwolters@fontein.nl  

Sophie Arkesteijn

Leerkracht groep 8C
maandag, donderdag en vrijdag
sarkesteijn@fontein.nl  

Carola Schmit

Leerkracht groep 8D
maandag t/m vrijdag
cschmit@fontein.nl  

Diane Verroen

Leerkracht groep 8E
maandag, dinsdag en woensdag
dverroen@fontein.nl  

Marianne Baptiste

Leerkracht groep 8E
donderdag en vrijdag
mbaptiste@fontein.nl  

Dion van Velzen

Leerkracht

Daphne Voskamp

onderwijsassistent
verlof
dvoskamp@fontein.nl  

Kim van der Poel

Onderwijsassistent
maandag, dinsdag en vrijdag 
kvdpoel@fontein.nl  

Esther van Helden

Leerkracht gym
maandag en dinsdag
evhelden@fontein.nl  

Tobias Kuyper

Leerkracht gym
woensdag
tkuyper@fontein.nl  

Erwin van Egmond

Leerkracht gym
maandag, woensdag en donderdag
evegmond@fontein.nl  

Freek Eerens

Leerkracht gym
dinsdag en vrijdag 
feerens@fontein.nl  

Patrick Bruijstens

Leerkracht handvaardigheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
pbruijstens@fontein.nl  

Ebru Arpacay

Leerkracht
verlof
earpacay@fontein.nl  

Pinka Kuijpers

Leerkracht
dinsdag, donderdag en vrijdag
pkuijpers@fontein.nl  

Mariska Roche

Interne begeleider groep 1 t/m 3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
mroche@fontein.nl  

Hilde van den Ende

Interne begeleider groep 4 t/m 6
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
hvdende@fontein.nl  

Corrie Kobbi

Interne begeleider groep 7 en 8
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
ckobbi@fontein.nl  

José Voorham

Coaching/begeleiding
maandag en vrijdag
jvoorham@lucasonderwijs.nl  

Martijn van Bronkhorst

Conciërge
maandag t/m vrijdag
mvbronkhorst@fontein.nl  

Juliën van der Valk

Conciërge
maandag t/m vrijdag
jvdvalk@fontein.nl  

Meltem Arpacay

Administratie
marpacay@fontein.nl  

Sonja Köçer

Administratie
woensdag en vrijdag
skocer@fontein.nl  

Yvonne ten Dijke

Administratie
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
ytdijke@fontein.nl  

Leo van Rutten

ICT en beheer gebouw
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
lvrutten@fontein.nl  

Gwen Bunschoten

ICT
gbunschoten@fontein.nl  

Marjolijn Krikke

Adjunct directeur groep 1-2-3
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
m.krikke@fontein.nl  

Coralie van der Sijs

Adjunct directeur groep 4-5-6
maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
cvdsijs@fontein.nl  

Josette Scholtes

Adjunct groep 7-8
dinsdag, donderdag en vrijdag
jscholtes@fontein.nl  

Erik Los

Directeur
maandag t/m vrijdag
elos@fontein.nl