Agenda

17 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


17 oktober 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


17 oktober 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal)


17 oktober 2019
7D Dode hoek les Veilig Verkeer Nederland
Van 09.00 tot 11.00
17 oktober 2019
7E Dode hoek les Veilig Verkeer Nederland
Van 13.00 tot 15.00
17 oktober 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
17 oktober 2019
Open week schoolzwemmen
Hofbad
18 oktober 2019
7C Dode hoek les Veilig Verkeer Nederland
Van 09.00 tot 11.00
18 oktober 2019
7B Dode hoek les Veilig Verkeer Nederland
Van 13.00 tot 15.00
21 t/m 25 oktober 2019
Herfstvakantie
21 t/m 25 oktober 2019
Herfstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
27 oktober 2019
Wintertijd
28 oktober 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal)


28 oktober 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


29 oktober 2019
Groep 5A: Toets aardrijkskunde thema 1
29 oktober 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
29 oktober 2019
vergadering Oudervereniging 2
Van 19.30 tot 21.00
30 oktober 2019
groepen 7 - bezoek Theater en Filmhuis Dakota
Van 10.00 tot 12.30

De Gebroeders Leeuwenhart
(alle leerlingen overblijven)

30 oktober 2019
6A Herfstexcursie
Van 08.30 tot 11.00

Park Uithof
(hoek Meppelweg/Lozerlaan)


30 oktober 2019
6E Herfstexcursie
Van 08.45 tot 11.15

Park Uithof
(hoek Meppelweg/Lozerlaan)

30 oktober 2019
6C Herfstexcursie
Van 09.15 tot 11.45

Park Uithof
(hoek Meppelweg/Lozerlaan)


30 oktober 2019
6B Herfstexcursie
Van 09.30 tot 12.00

Park Uithof
(hoek Meppelweg/Lozerlaan)


30 oktober 2019
groepen 7 | theatervoorstelling
Van 10.00 tot 12.30

'De Gebroeders Leeuwenhart' in theater Dakota
(mogelijk iets later retour op school)

31 oktober 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


31 oktober 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


31 oktober 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal)


31 oktober 2019
Schoolmaatschappelijk werk is afwezig
4 november 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal)


4 november 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


5 november 2019
8E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
5 november 2019
7A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
5 november 2019
7B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
5 november 2019
vergadering Medezeggenschapsraad
Van 19.30 tot 21.00
5 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
6 november 2019
Onderwijsstaking
de school is gesloten
7 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
7 november 2019
Studiedag
alle leerlingen zijn vrij
8 november 2019
8D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
8 november 2019
7C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
8 november 2019
7D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
8 t/m 15 november 2019
Week van de Mediawijsheid
'Aan of Uit?'
11 november 2019
8A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
11 november 2019
8B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
11 november 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal)


11 november 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


11 november 2019
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
12 november 2019
4B - buitenles Stadsboerderij Op den Dijk
Van 12.45 tot 15.00

Leven onder de grond
(allemaal overblijven)

12 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
13 november 2019
Handbaltoernooi groep 5 t/m 8
Van 13.00 tot 16.30

(laatste dag inschrijven vrijdag 4 oktober)

14 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


14 november 2019
7E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
14 november 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


14 november 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal)


14 november 2019
4A - buitenles Stadsboerderij Op den Dijk
Van 08.30 tot 10.45

Leven onder de grond

14 november 2019
4C - buitenles Stadsboerderij Op den Dijk
Van 10.00 tot 12.15

Leven onder de grond
(allemaal overblijven)

14 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
15 november 2019
6A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
15 november 2019
6B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
15 november 2019
6C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
15 november 2019
4D - buitenles Stadsboerderij Op den Dijk
Van 08.30 tot 10.45

Leven onder de grond

15 november 2019
Koffieochtend 2
Van 08.30 tot 09.30

Ouders Hakuna Matata en de groepen  1-2
'Gezond de winter door’


18 november 2019
6E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
18 november 2019
5A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
18 november 2019
5B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
18 november 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal)


18 november 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


19 november 2019
6D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
19 november 2019
5C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
19 november 2019
5D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
19 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
20 november 2019
Jeugdtandarts is op school
Van 08.30 tot 12.00
21 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 14.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


21 november 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


21 november 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal)


21 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
22 november 2019
4A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
22 november 2019
4D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
22 november 2019
1e rapport mee
groep 3 t/m 8
25 november 2019
4B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
25 november 2019
4C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
25 november 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal)


25 november 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


26 november 2019
1-2A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
26 november 2019
1-2B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
26 november 2019
1-2C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 23.59
26 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
27 november 2019
VMBOpen
Ronde 1: 14.00-16.00 uur
Ronde 2: 18.30-20.30 uur
28 november 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)


28 november 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula)


28 november 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal)


28 november 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
29 november 2019
1-2D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
29 november 2019
1-2E Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
29 november 2019
1.2F Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
30 november 2019
Finale First Lego League City Shapers
Haagse Hogeschool
2 december 2019
1-2G Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
2 december 2019
1-2H Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
2 december 2019
1-2I Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
2 december 2019
NSA cursus Djembé groep 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Harold Riley (speelzaal) PRESENTATIE


2 december 2019
NSA gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula)


2 december 2019
1e Advent op school
3 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
5 december 2019
Margemiddag Sinterklaas
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


5 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
5 december 2019
sinterklaasfeest
Van 08.30 tot 12.00
5 december 2019
geen schoolzwemmen
9 december 2019
NSA cursus gitaar groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Stichting DoeWat (aula) PRESENTATIE


9 december 2019
2e Advent op school
9 december 2019
vergadering Oudervereniging 3
Van 19.30 tot 21.00
10 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
12 december 2019
NSA cursus rap en hiphop groep 7
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick) PRESENTATIE


12 december 2019
NSA cursus piano groep 5
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (aula) PRESENTATIE


12 december 2019
NSA cursus viool groep 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (speelzaal) PRESENTATIE


12 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
16 december 2019
3e Advent op school
17 december 2019
Kerstviering groep 7 en 8
17 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
19 december 2019
Kerstcafé
Van 17.00 tot 18.00

Kerstcafé in de aula

19 december 2019
Kerstdiner
Van 17.00 tot 18.00
19 december 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
19 december 2019
4e Advent op school
20 december 2019
Margemiddag kerstvakantie
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


23 december 2019 t/m 3 januari 2020
Kerstvakantie
23 t/m 27 december 2019
Kerstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
30 december 2019 t/m 3 januari 2020
Kerstvakantie Turbozwemmen
Hofbad
7 januari 2020
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
9 januari 2020
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
14 januari 2020
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
15 januari 2020
Cito LVS toetsperiode groep 3 t/m 8
toetsperiode 15 januari t/m 14 februari 2020


16 januari 2020
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
Van 09.00 tot 16.00
28 januari 2020
vergadering Oudervereniging 4
Van 19.30 tot 21.00
30 januari 2020
diplomazwemmen A, B en C
Hofbad
6 februari 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
7 februari 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
21 februari 2020
Margemiddag carnaval
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


21 februari 2020
carnavalsfeest
Van 08.30 tot 12.00
24 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie
24 t/m 28 februari 2020
Voorjaarsvakantie Turbozwemmen
Hofbad
9 maart 2020
vergadering Oudervereniging 5
Van 19.30 tot 21.00
20 maart 2020
2e rapport mee
groep 3 t/m 8
23 t/m 27 maart 2020
Week van het geld
Goed omgaan met geld is goud waard!


26 maart 2020
Open week schoolzwemmen
Van 20.00 tot 21.00

Hofbad

29 maart 2020
Zomertijd
31 maart 2020
Studiedag
alle leerlingen zijn vrij
10 april 2020
Goede Vrijdag
De school is gesloten


12 april 2020
Eerste Paasdag
13 april 2020
Tweede Paasdag
De school is gesloten


15 t/m 16 april 2020
IEP Eindtoets
groepen 8
17 april 2020
Margemiddag Koningsspelen
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


17 april 2020
Koningsspelen
Van 08.30 tot 11.00
27 april t/m 8 mei 2020
Meivakantie
27 april t/m 1 mei 2020
Meivakantie Turbozwemmen
Van 20.00 tot 21.00

Hofbad

4 mei 2020
Dodenherdenking
5 mei 2020
Bevrijdingsdag
12 mei 2020
vergadering Oudervereniging 6
Van 19.30 tot 21.00
20 mei 2020
Sportdag groepen 3 en 4
Van 08.30 tot 12.15

sportvelden SVH

21 t/m 22 mei 2020
Hemelvaartvakantie
26 t/m 29 mei 2020
Kampweek groep 8
27 mei 2020
Cito LVS toetsperiode groep 3 t/m 7
toetsperiode 27 mei t/m 26 juni 2020


31 mei 2020
Eerste pinksterdag
1 juni 2020
Tweede pinksterdag
de school is gesloten
5 juni 2020
schoolreisje groepen 3-4
7 juni 2020
Eerste Heilige Communie
St. Jan de Doperkerk - Wateringen
8 juni 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
9 juni 2020
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
12 juni 2020
schoolreisje groepen 1-2A t/m D
19 juni 2020
schoolreisje groepen 1-2E t/m I
25 juni 2020
Olympiade groepen 8
Van 08.00 tot 16.00

Sportcampus Zuiderpark

26 juni 2020
schoolreisje groepen 7
Van 19.30 tot 20.30
29 juni 2020
vergadering Oudervereniging 7
Van 19.30 tot 21.00
3 juli 2020
Studiedag
8 juli 2020
Sportdag groepen 5 en 6
Van 08.30 tot 12.15

Atletiekvereniging Sparta - Zuiderpark

9 juli 2020
Diplomazwemmen A, B, C en ZV
Hofbad
10 juli 2020
Sportdag groepen 7
Van 08.30 tot 15.00

Zuiderstrand

13 juli 2020
3e rapport mee
groep 3 t/m 8
16 juli 2020
geen schoolzwemmen
(inhaaldag)
17 juli 2020
Margemiddag zomervakantie
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij


20 juli t/m 28 augustus 2020
Zomervakantie
15 september 2020
Prinsjesdag
de school is gesloten