Agenda

22 april t/m 3 mei 2019
Meivakantie
22 april 2019
Tweede Paasdag
27 april 2019
Koningsdag
4 mei 2019
Dodenherdenking
5 mei 2019
Bevrijdingsdag
6 mei 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (Speelzaal)

6 mei 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

6 mei 2019
vergadering Medezeggenschapsraad 5
Van 19.30 tot 21.00
6 mei 2019
NSA cursus Tover een dans groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Halo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

7 mei 2019
NSA cursus Jumps, swings en salto's groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

7 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
8 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 1-2
Van 13.30 tot 14.15
8 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 3, 4 en 5
Van 14.30 tot 15.30
8 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 6, 7 en 8
Van 15.45 tot 16.45
9 mei 2019
3E bezoek aan de Stadsboerderij
Van 13.30 tot 15.30

'Op kraamvisite'
Stadsboerderij Op den Dijk

9 mei 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
9 mei 2019
NSA cursus Super Body (Jeugdfitness) groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (speelzaal)

9 mei 2019
NSA cursus rap en hiphop groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

10 mei 2019
3B bezoek aan de Stadsboerderij
Van 12.30 tot 14.30

'Op kraamvisite'
Stadsboerderij Op den Dijk

12 mei 2019
Moederdag
12 mei 2019
Eerste Heilige Communie
St. Jan de Doperkerk - Wateringen
13 mei 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (Speelzaal)

13 mei 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

13 mei 2019
rapporten retour op school
Van 21.00 tot 22.00

groep 3 t/m 8

13 mei 2019
NSA cursus Tover een dans groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Halo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

14 mei 2019
NSA cursus Jumps, swings en salto's groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

14 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
15 mei 2019
Sportdag groepen 3 en 4
SVH - Noordweg
15 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 1-2
Van 13.30 tot 14.15
15 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 3, 4 en 5
Van 14.30 tot 15.30
15 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 6, 7 en 8
Van 15.45 tot 16.45
16 mei 2019
QR-code speurtocht
Van 09.30 tot 10.30
bibliotheek
16 mei 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
16 mei 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
16 mei 2019
NSA cursus Super Body (Jeugdfitness) groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (speelzaal)

16 mei 2019
NSA cursus rap en hiphop groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

17 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
17 mei 2019
Koffieochtend 7
Van 08.30 tot 09.30

Ouders Hakuna Matata en de groepen  1-2
'Slaap kindje slaap'

17 mei 2019
QR-code speurtocht
Van 09.30 tot 10.30
bibliotheek
17 mei 2019
Schoolreisje 1-2A, B, C en D
20 mei 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (Speelzaal)

20 mei 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

20 mei 2019
Avondvierdaagse Wateringen
Van 18.00 tot 20.30

start: Sportvereniging VELO Wateringen

20 mei 2019
8C Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
20 mei 2019
8D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
20 mei 2019
8E Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
20 mei 2019
NSA cursus Tover een dans groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Halo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

21 mei 2019
vergadering Oudervereniging 7
Van 19.30 tot 21.00
21 mei 2019
NSA cursus Jumps, swings en salto's groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

21 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
21 mei 2019
Avondvierdaagse Wateringen
Van 17.00 tot 20.30

start: Eetcafé De Bonte Haas Wateringen

21 mei 2019
7A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
21 mei 2019
7B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
21 mei 2019
6D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
22 mei 2019
Hockeytoernooi groep 5 en 6
Van 13.00 tot 17.00

Hockeyvereniging HDS
Madesteinweg 17 - Den Haag

22 mei 2019
Avondvierdaagse Wateringen
Van 18.00 tot 20.30

start: Sportvereniging Quintus Kwintsheul

22 mei 2019
De schooltandarts is aanwezig
Van 09.00 tot 12.00

vergaderzaal

22 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 1-2
Van 13.30 tot 14.15
22 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 3, 4 en 5
Van 14.30 tot 15.30
22 mei 2019
Rots- en Watertraining groep 6, 7 en 8
Van 15.45 tot 16.45
23 mei 2019
QR-code speurtocht
Van 09.30 tot 10.30
bibliotheek
23 mei 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
23 mei 2019
Avondvierdaagse Wateringen
Van 18.00 tot 20.30

start: Hofvilla Wateringen

23 mei 2019
6B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
23 mei 2019
Europees Parlementsverkiezing
aula van De Fontein
23 mei 2019
NSA cursus Super Body (Jeugdfitness) groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (speelzaal)

24 mei 2019
Avondvierdaagse Wateringen
Van 18.30 tot 19.30

start: Sportvereniging KMD Wateringen

24 mei 2019
Schoolreisje 1-2E, F, G, H en I
24 mei 2019
8B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
24 mei 2019
6C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 13.45
24 mei 2019
5C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
27 mei 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (Speelzaal)

27 mei 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

27 mei 2019
QR-code speurtocht
Van 09.30 tot 10.30
bibliotheek
27 mei 2019
8A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
27 mei 2019
7E Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 13.45
27 mei 2019
6E Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
27 mei 2019
NSA cursus Tover een dans groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Halo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

28 mei 2019
NSA cursus Jumps, swings en salto's groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

28 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
28 mei 2019
QR-code speurtocht
Van 09.30 tot 10.30
bibliotheek
28 mei 2019
6A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
28 mei 2019
5A Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
28 mei 2019
5B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
29 mei 2019
Hockeytoernooi groep 7 en 8
Van 13.00 tot 17.00

Hockeyvereniging HDS
Madesteinweg 17 - Den Haag

29 mei 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
30 t/m 31 mei 2019
Hemelvaartvakantie
3 juni 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (Speelzaal)

3 juni 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

3 juni 2019
Praktisch Verkeersexamen groepen 7
Van 12.30 tot 15.30

Informatie volgt

3 juni 2019
4B Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
3 juni 2019
4C Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
3 juni 2019
3B Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
3 juni 2019
NSA cursus Tover een dans groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Halo Jobbing (sporthal Hoge Veld)

4 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
4 juni 2019
3A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
4 juni 2019
4D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
4 juni 2019
7D Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
5 juni 2019
1-2B bezoek aan de Stadsboerderij
Van 09.30 tot 12.00

'Voorjaar'
Stadsboerderij Op den Dijk

6 juni 2019
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
6 juni 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
6 juni 2019
7C Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
6 juni 2019
NSA cursus Super Body (Jeugdfitness) groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Hallo Jobbing (speelzaal)

6 juni 2019
NSA cursus rap en hiphop groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

7 juni 2019
Margedag groep 1-2 deze leerlingen zijn vrij
7 juni 2019
5D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
7 juni 2019
5E Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 13.45
7 juni 2019
4A Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
9 juni 2019
Eerste Pinksterdag
10 juni 2019
Tweede Pinksterdag
De school is gesloten
11 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
11 juni 2019
Schoolreisje groepen 5 en 6
11 juni 2019
1-2A Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
11 juni 2019
1-2B Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
11 juni 2019
1-2C Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
13 juni 2019
Playing for Success groepen 7
Van 13.45 tot 18.00
13 juni 2019
3C Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
13 juni 2019
NSA cursus rap en hiphop groepen 7 en 8
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten (lokaal meester Patrick)

14 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
14 juni 2019
4E Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
14 juni 2019
3D Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
14 juni 2019
3E Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
17 juni 2019
1-2D Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
17 juni 2019
1-2E Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
17 juni 2019
1-2F Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
17 juni 2019
NSA cursus piano groepen 3 en 4
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten
(lokaal meester Patrick)

17 juni 2019
NSA cursus viool groepen 5 en 6
Van 15.15 tot 16.15

Muziekcentrum 1001 Nachten
(Speelzaal)

18 juni 2019
Olympiade groepen 8
Lympiade - Sportcampus
Zuiderpark
18 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
18 juni 2019
1-2G Bibliotheekbezoek
Van 13.15 tot 13.45
18 juni 2019
1-2H Bibliotheekbezoek
Van 13.45 tot 14.15
18 juni 2019
1-2I Bibliotheekbezoek
Van 14.15 tot 14.45
18 juni 2019
vergadering Medezeggenschapsraad 6
Van 19.30 tot 21.00
19 juni 2019
1-2E bezoek aan de Stadsboerderij
Van 09.30 tot 12.00

'Voorjaar'
Stadsboerderij Op den Dijk

20 juni 2019
bezoek Nationaal Monument Kamp Vught
Van 09.15 tot 15.00
20 juni 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
21 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
21 juni 2019
1-2A bezoek aan de Stadsboerderij
Van 09.30 tot 12.00

'Voorjaar'
Stadsboerderij Op den Dijk

21 juni 2019
bezoek Nationaal Monument Kamp Vught
Van 09.15 tot 15.00
21 juni 2019
Schoolreisje groep 7
23 juni 2019
Wateringse Veld LoopFestijn
25 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
26 juni 2019
1-2D bezoek aan de Stadsboerderij
Van 09.30 tot 12.15

'Voorjaar'
Stadsboerderij Op den Dijk

27 juni 2019
1-2C bezoek aan de Stadsboerderij
Van 09.30 tot 12.00

'Voorjaar'
Stadsboerderij Op den Dijk

27 juni 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
28 juni 2019
Sportdag groep 7
Zuiderstrand
28 juni 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
28 juni 2019
Schoolreisje groepen 3 en 4
2 juli 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
4 juli 2019
Playing for Success groepen 7
Van 14.45 tot 18.00
5 juli 2019
Studiedag - alle leerlingen zijn vrij
8 juli 2019
vergadering Oudervereniging 8
Van 19.30 tot 21.00
9 juli 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
10 juli 2019
Sportdag groepen 5 en 6
Sparta - Zuiderpark
11 juli 2019
Afscheidsmusical 8B
Van 19.00 tot 21.30

aula

12 juli 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
12 juli 2019
Afscheidsmusical 8D
Van 19.00 tot 21.30

aula

15 juli 2019
Afscheidsmusical 8E
Van 19.00 tot 21.30

aula

15 juli 2019
Het derde rapport gaat mee met groep 3 t/m 8
16 juli 2019
Schoolmaatschappelijk werk is aanwezig
16 juli 2019
Afscheidsmusical 8A
Van 19.00 tot 21.30

aula

17 juli 2019
Afscheidsmusical 8C
Van 19.00 tot 21.30

aula

19 juli 2019
Margemiddag Zomervakantie
Van 13.00 tot 15.00

Alle kinderen zijn om 12.00 uur vrij

22 juli t/m 30 augustus 2019
Zomervakantie
16 t/m 20 september 2019
Schoolbrengweek
26 t/m 29 mei 2020
Kampweek groep 8
26 t/m 29 mei 2020
Kampweek groep 8